fbpx

O nás

 

Sme butikové produkčné štúdio s presahom do obsahovej stratégie a marketingu. Tvoríme foto a video obsah pre malé aj veľké značky, ktoré majú odvahu pozrieť sa na svet z iného uhla a robiť veci inak.
Začínali sme s jednou kamerou a chuťou tvoriť skvelé videá. Dnes máme za sebou desiatky úspešných projektov, spoľahlivý produkčný tím i techniku a stabilné zázemie v podobe vlastného ateliéru.

 

 

FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  YOUTUBE
© 2020 PURPLE SMITH

It is important to consider several things when choosing the service that writes my essay. The credibility of the company’s writing is one of them. Reputable companies adhere to stringent publication guidelines. This means that reviews published on popular review sites are often real. Trustpilot, SiteJabber and other review websites are just two instances. Many essay writing businesses publish testimonials from their https://www.entrepreneurshiplife.com/4-tips-to-boost-educational-success/ customers on their sites. Certain of them are video-based. To verify the authenticity of the testimonials, clients may contact the reviewers.