fbpx

Foto a video produkčné služby

Live-Action produkcia

Profi technika, skúsenosti a schopnosť pracovať s ľudmi na place nám umožňuje tvoriť atraktívne videá, ktoré strhnú pozornosť a zanechajú perfektný dojem.

Animovaná produkcia

Precízne spracované packshoty, predely a animácie výrazne zvyšujú úspešnosť komerčných videí. A my ich robíme na TOP úrovni.

Fotografie

Fotografie a video spolu idú ruka v ruke. Zabezpečíme pre vás produkciu eventov, portréty, ale aj produktové fotografie, ktoré predávajú.

Obsahová stratégia

Obsahová stratégia rozhoduje o tom, či bude video virál alebo prepadák. Dostaneme váš obsah k cieľovej skupine v správnej chvíli a cez správnu platformu.

Voice over

Zabezpečíme pre vás správny hlas, ktorý diváka prevedie vašim videom. Voice-over v slovenčine, ale aj iných jazykoch pre nás nie sú žiadny problém.

Sound dizajn

Doplnkové zvuky vo videu často nepostrehnete, váš mozog ich však vníma. Zabezpečíme vám profesionálny sound dizajn, ktorý dodá videu dynamiku.

 

FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  YOUTUBE
© 2020 PURPLE SMITH

Students often face time limitations while writing their essays. It is because of multiple tasks, extra-curricular activities and obligations to their families. It is possible that students will miss deadlines, and submit work that is of low standard that results in lower grade. Some students require help with write a essay for me writing essays because they cannot grasp the topic or are in an emergency. Essay writing assistance can help students with their writing needs. They provide a professional essay writing in only a fraction of the time needed to write.